Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44875
Stary 24.05.2011, 08:27
Wszyscy ładnie piszecie kogo to potrzebujemy ,ile to trzeba pozyskać nowych piłkarzy , na jakie pozycje ,itp . Jest tylko jeden problem : jeśli ze stadionem będą się działy takie cyrki jak aktualnie i Wisła ciągle nie będzie miała do dyspozycji całego obiektu przez co traci ogromne pieniądze to z transferów prawdopodobnie nic nie wyjdzie . Budżet nie jest z gumy , jeśli przyjdzie nam grać w następnej rundzie przy dwóch trybunach ( nawet gdzieś pisze że jest możliwość grania przy tylko dwóch trybunach za bramkami ) to nie sądzę by ktoś w Wiśle zdecydował się na duże inwestycje bo byłoby to głupie .
Odpowiedz cytując