Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44874
Stary 24.05.2011, 08:22
Na futbolnews.pl Art. o klopotach z podpisaniem Chaveza. Godne wspomnienia to to, że tam mowa jest o 600K EUR i agent twierdzi że jak nie wisla to tak czy inaczej w Europie zostanie.
Odpowiedz cytując