Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44873
Stary 24.05.2011, 08:19
Po co zatrzymać Riosa? Z całym szacunkiem ale może i on umiejętności ma ale w Wiśle bramki nie strzelił, więc o czym my w ogóle rozmawiamy Może i szans nie dostawał ale widocznie nie zasłużył na nie.
Traore z Lechii byłby idealny ale pewnie cena będzie zaporowa.
Dla mnie priorytetem na ten moment jest przedłużenie umowy z Chavezem. I podziękowanie paru zawodnikom: Branco, Żurawski, Rios, Łobodziński, Kowalski, Boukhari + Jovanić na jakieś wypożyczenie. Gargułę mimo wszystko na ten okres przygotowawczy bym zostawił lub ewentualnie wypożyczył.
Odpowiedz cytując