Sami napisał(a):

ARKA:
Legia (d) 47%
Śląsk (w) 35%
BYTOM:
Lech (d) 43%
Legia (w) 42%
CRACOVIA:
Jagiellonia (d) 58%
Bełchatów (w) 49%
|
Właśnie coś wysokie te procenty wydawały mi się, szczególnie ten Cracovii z Bełchatowem na wyjeździe.
90minut tak to przedstawiło.
ARKA:
Legia (d) 26%
Śląsk (w) 13%
BYTOM:
Lech (d) 19%
Legia (w) 8%
CRACOVIA:
Jagiellonia (d) 78%
Bełchatów (w) 11%
Szanse na wicemistrzostwo Polski
Śląsk Wrocław - 47,5%
Legia Warszawa - 23,8%
Jagiellonia Białystok - 15,0%
Szanse na trzecie miejsce
Legia Warszawa - 32,9%
Jagiellonia Białystok - 23,5%
Śląsk Wrocław - 21,4%
Szanse na grę w Lidze Europy
Śląsk Wrocław - 79,4%
Jagiellonia Białystok - 60,6%
Lechia Gdańsk - 29,8%
Górnik Zabrze - 16,8%
Ryzyko spadku
Polonia Bytom - 86,3%
Cracovia - 62,8%
Arka Gdynia - 50,9%