Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13273
Stary 24.05.2011, 08:16
Sami napisał(a):Wyświetl post
ARKA:
Legia (d) 47%
Śląsk (w) 35%

BYTOM:
Lech (d) 43%
Legia (w) 42%

CRACOVIA:
Jagiellonia (d) 58%
Bełchatów (w) 49%
Właśnie coś wysokie te procenty wydawały mi się, szczególnie ten Cracovii z Bełchatowem na wyjeździe.
90minut tak to przedstawiło.

ARKA:
Legia (d) 26%
Śląsk (w) 13%

BYTOM:
Lech (d) 19%
Legia (w) 8%

CRACOVIA:
Jagiellonia (d) 78%
Bełchatów (w) 11%


Szanse na wicemistrzostwo Polski
Śląsk Wrocław - 47,5%
Legia Warszawa - 23,8%
Jagiellonia Białystok - 15,0%

Szanse na trzecie miejsce

Legia Warszawa - 32,9%
Jagiellonia Białystok - 23,5%
Śląsk Wrocław - 21,4%

Szanse na grę w Lidze Europy
Śląsk Wrocław - 79,4%
Jagiellonia Białystok - 60,6%
Lechia Gdańsk - 29,8%
Górnik Zabrze - 16,8%

Ryzyko spadku
Polonia Bytom - 86,3%
Cracovia - 62,8%
Arka Gdynia - 50,9%
Ostatnio edytowane przez emj10 : 24.05.2011 o godz. 08:18.
Odpowiedz cytując