Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13269
Stary 24.05.2011, 07:36
Co do ostatnich dwóch kolejek i szans słabszego klubu z Krakowa na utrzymanie.

Liczę że Jagiellonia im postawi twardy opór i że tu mogą przegrać. Jaga złapała oddech i walczy o jak najwyższą pozycję. Ale ten wyjazd do Bełchatowa. Śmierdzi mi tu pewnymi 3 punktami dla cyrku Filipiaka.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując