Don Donson napisał(a):

Ta wiadomość to jest po prostu szok. Czyli zostaną nam 2 trybuny JEŚLI będzie dodatkowa kasa. Czemu nikt o tym wcześniej nie mówił

Za pół roku wyjdzie kolejna sprawa i powiedzą, że już tylko tyle brakuje? Kompromitacja władz miasta na całej linii, ciekawe jak teraz Majchrowski będzie błagał o pieniążki, powie tak jak ostatnio, że to juz wszystko? ehhh...fajnie się buduje nie za swoją kasę...