Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18534
Stary 24.05.2011, 07:16
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...-milionow.html

podziękował :(
jakbym byl tam inwestorem to bym chyba wszystkich pozabijał...
Ta wiadomość to jest po prostu szok. Czyli zostaną nam 2 trybuny JEŚLI będzie dodatkowa kasa. Czemu nikt o tym wcześniej nie mówił Za pół roku wyjdzie kolejna sprawa i powiedzą, że już tylko tyle brakuje? Kompromitacja władz miasta na całej linii, ciekawe jak teraz Majchrowski będzie błagał o pieniążki, powie tak jak ostatnio, że to juz wszystko? ehhh...fajnie się buduje nie za swoją kasę...
Odpowiedz cytując