Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline
#
13261
23.05.2011, 23:51
Jaroo1
napisał(a):
podstawowa sprawa z tym inwestowaniem w klub to jest taka ze owy wlasciciel powinien sie nastawic ze w klub bedzie kase pompowal a nie wypompowywal. I tak np u nas sprzedaje sie Brozkow, Marcelo, Diaza, Głowe itd i ta kasa idzie cholera wie gdzie. Napewno czesc idzie do klubu ale czy aby napewno cala jest spozytkowana na rzecz klubu? To samo w Amice. Sprzedali Lewego, Murawskiego a na transfery tez za wiele nie wydawali. Jak tak beda skapic to nigdy dobrego klubu miec nie bedziemy bo zeby pojsc w strone Cypru czy innej Turcji to trzeba zaczac wydawac na transfery po kilka mln Euro za jednego pilkarza i zaczac placic na poziomie miliona Euro na sezon
tak tylko jak Cupial zaczał inwestowac w Wisłę i wydawac grube miliony rok w rok to ty jeszcze w pieluche robiłes
kriswisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriswisla
Znajdź inne posty napisane przez kriswisla