Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44872
Stary 23.05.2011, 23:14
Ludzie...Bosacki?! czlowiek ktory najlepsze swoje lata to ma za soba...kompletnie pod formą.

Żewłakow? Niby piłkarz dobry wprowadziłby potrzebny spokój , ale juz stary i pieniadze by chciał raczej spore. Nie wiadomo w ile czasu by forme odzyskał.Już pół roku profesjonalnie w pilke nie gral.Więc raczej probowalbym sprowadzic innego gracza + oczywiscie wykupienie Chaveza
Ostatnio edytowane przez Wisielak : 23.05.2011 o godz. 23:19.
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując