Ludzie...Bosacki?! czlowiek ktory najlepsze swoje lata to ma za soba...kompletnie pod formą.
Żewłakow? Niby piłkarz dobry wprowadziłby potrzebny spokój , ale juz stary i pieniadze by chciał raczej spore. Nie wiadomo w ile czasu by forme odzyskał.Już pół roku profesjonalnie w pilke nie gral.Więc raczej probowalbym sprowadzic innego gracza + oczywiscie wykupienie Chaveza
