|
Legia ma obecnie dużo wyższy budżet, bo doszły koszty utrzymania nowego stadionu i czynsz, czyli jakieś 15 mln zł więcej. Do tego 15-20 mln zł na płace nie tylko dla zawodników. Na transfery wydano ok. 7 mln zł. Trochę się tego zebrało.
Wisła i Amika pod względem kosztów utrzymania drużyny (płace) stoją jeszcze gorzej.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 23.05.2011 o godz. 22:50.
|