Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.05.2011, 22:44
Bardzo bym chciał aby piłkarze przyłączyli się do protestu kibiców. W końcu ten mecz to sparing, bez kibiców, nawet możliwości w tv zobaczenia nie będzie. Jak nie cały mecz, to chociaż pierwsze kilka minut ( oczywiście w porozumieniu z zarządem obu klubów ) takie podawanie sobie nawzajem piłki przez 15 min. Może to by zwróciło również uwagę innych niezorientowanych w temacie o co tak na prawdę chodzi.
Odpowiedz cytując