kolarz90 napisał(a):

|
Orientuje sie ktoś w ogóle kiedy mniej więcej może się odbyć prezentacja nowej koszulki? Będzie to przed nowym sezonem czy przed eliminacjami LM? Na przykład Chelsea już 2 ostatnie kolejki grała w nowych strojach, ale nie wiem od czego to zależy
|
Być może już w meczu z Polonią? Sugeruję się tym, że chociażby Borussia w ostatniej kolejce zaprezentowała się w nowych strojach
