Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13252
Stary 23.05.2011, 22:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
podstawowa sprawa z tym inwestowaniem w klub to jest taka ze owy wlasciciel powinien sie nastawic ze w klub bedzie kase pompowal a nie wypompowywal. I tak np u nas sprzedaje sie Brozkow, Marcelo, Diaza, Głowe itd i ta kasa idzie cholera wie gdzie. Napewno czesc idzie do klubu ale czy aby napewno cala jest spozytkowana na rzecz klubu? To samo w Amice. Sprzedali Lewego, Murawskiego a na transfery tez za wiele nie wydawali. Jak tak beda skapic to nigdy dobrego klubu miec nie bedziemy bo zeby pojsc w strone Cypru czy innej Turcji to trzeba zaczac wydawac na transfery po kilka mln Euro za jednego pilkarza i zaczac placic na poziomie miliona Euro na sezon
Nikt tej kasy nie wypompował. On została po prostu przejedzona.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując