Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tomek_1692
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5062
Stary 23.05.2011, 21:57
Bracia mam pytanko: jako iż zawsze chodziłem na G, a na ostatni mecz zabrakło dla mnie biletu(mam na stadion 138km) i mam na F, czy obowiązuje na tym sektorze przestrzeganie miejsc bo koledzy maja inny rzad i wiecie o co chodzi;p na nastepna runde kupuje karnet i nie bd problemu. Z WIŚLACKIM pozdrowieniem!! MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!
Odpowiedz cytując