|
Bracia mam pytanko: jako iż zawsze chodziłem na G, a na ostatni mecz zabrakło dla mnie biletu(mam na stadion 138km) i mam na F, czy obowiązuje na tym sektorze przestrzeganie miejsc bo koledzy maja inny rzad i wiecie o co chodzi;p na nastepna runde kupuje karnet i nie bd problemu. Z WIŚLACKIM pozdrowieniem!! MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!
|