Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44870
Stary 23.05.2011, 21:52
EvilMonkey napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem jego wywiadu w Lidze+ ale w ten sam dzień był w Cafe Football i tam mówił, że nie wyklucza gry dla innego zespołu z ekstraklasy aczkolwiek Legia ma dla niego priorytet. Dodatkowo z tego co zrozumiałem Legia ma dla niego priorytet dlatego, że jego dzieci chodzą do szkoły i chciałby już się "ustatkować".
Powiedział, że oferty z Wisły i Lecha rozważy lecz priorytetem jest Legia...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując