EvilMonkey napisał(a):

|
Nie widziałem jego wywiadu w Lidze+ ale w ten sam dzień był w Cafe Football i tam mówił, że nie wyklucza gry dla innego zespołu z ekstraklasy aczkolwiek Legia ma dla niego priorytet. Dodatkowo z tego co zrozumiałem Legia ma dla niego priorytet dlatego, że jego dzieci chodzą do szkoły i chciałby już się "ustatkować".
|
Powiedział, że oferty z Wisły i Lecha rozważy lecz priorytetem jest Legia...