Zastanawiające jest to, że Weissowi, który osiągnął sukces na MS nie zaprocentowało to jakims kontraktem z normalną drużyną z średnich nawet europejskich klubów. często jest tak, że dla tych co osiagna sukces na takich targach jakimi są MS oferty sypia się jak z rogu obfitości. Jego przyjazd niewątpliwie doda kolorytu ekstraklasie i napewno zdenerwuje Antoniego Piechniczka

. Dla Słowaków też będzie dobre, ze na miejscu przyszłych ME bedą mieli swojego człowieka, który obada co i jak najlepiej przygotować reprezentację. Zresztą fakt prowadzenia i kklubu i reprezentacji nie jest najlepszy bo to zawsze 2 sroki za ogon.