Wisielak napisał(a):

Jedyni piłkarze z naszej ekstraklasy ktorzy na dzień dzisiejszy nadaja sie do Wisły to : Traore Abdou , RZeźniczak , Wojtkowiak , Dudu , Saidi , Kaźmierczak , Rudnevs i Stilić no i chyba tyle...
A jak ktos chce kupic pilkarza po jednym,udanym meczu (Dżalamidze) to po prostu jest zalosny
|
A w czym jest lepszy Nitbazonkiza od Sobiecha? Zachwyty nad nim jak nad Tshibambą