Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9399
Stary 23.05.2011, 21:31
Wisielak napisał(a):Wyświetl post
Jedyni piłkarze z naszej ekstraklasy ktorzy na dzień dzisiejszy nadaja sie do Wisły to : Traore Abdou , RZeźniczak , Wojtkowiak , Dudu , Saidi , Kaźmierczak , Rudnevs i Stilić no i chyba tyle...

A jak ktos chce kupic pilkarza po jednym,udanym meczu (Dżalamidze) to po prostu jest zalosny
A w czym jest lepszy Nitbazonkiza od Sobiecha? Zachwyty nad nim jak nad Tshibambą
Odpowiedz cytując