Wyświetl pojedynczy post
EvilMonkey
Junior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44869
Stary 23.05.2011, 21:28
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Żewłakow to plotka, jak był w lidze+ to powiedział, że jak zagra w polskiej lidze to tylko w Legii.
Nie widziałem jego wywiadu w Lidze+ ale w ten sam dzień był w Cafe Football i tam mówił, że nie wyklucza gry dla innego zespołu z ekstraklasy aczkolwiek Legia ma dla niego priorytet. Dodatkowo z tego co zrozumiałem Legia ma dla niego priorytet dlatego, że jego dzieci chodzą do szkoły i chciałby już się "ustatkować".
Odpowiedz cytując