|
Weiss nic sam nie zdziała. Potrzebuje nowego dyrektora sportowego. A i to nie do końca załatwi sprawę, bo aby kogoś podpisać potrzeba kasy to raz,a po drugie, muszą pozbyć się tego szrtou, który w większości posiadają. Już widzę jak jeden z drugim za porozumieniem stron rozwiązują umowy. Antolovic i Skaba sami odchodzą, to samo Manu i spółka. Tak więc na duże zmiany kadrowe bym nie liczył, co najwyżej na rękę Weissa, który będzie potrafił poukładać to co jest na stanie.
Zalecam zachowanie spokoju, sączenie wina i spokojne obserwowanie, z dystansem należytym mstrzom, tego co dzieje się za naszymi plecami.
P.S. Ludzie to są dziwni,po co robią sobie nadzieje i ponoszą koszty jak za rok 14 raz wchodzimy na pudło. Papa Walter to jednak jajcarz. Jedynie czego się bawiam,że wykupią Chaveza. W sumie tani,na ligę styknie.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 23.05.2011 o godz. 21:18.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|