Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44867
Stary 23.05.2011, 21:12
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Zewlakow nie przyjdzie w zeszlym tygodniu ogladalem w radiu rozmowe z nim i mowil ze jest blisko grania w Legi dlatego lepiej Bosackiego przekonac bo nie podpisal jeszcze kontraktu z Lechem wiem ze stary juz ale na pol nroku zeby z liga mistrzow pomogl .

10 znaków
Powód: Domello mnie uprzedził
Ostatnio edytowane przez joshi : 23.05.2011 o godz. 21:13.
Odpowiedz cytując