wiktorpiekarski napisał(a): 
|
Zewlakow nie przyjdzie w zeszlym tygodniu ogladalem w radiu rozmowe z nim i mowil ze jest blisko grania w Legi dlatego lepiej Bosackiego przekonac bo nie podpisal jeszcze kontraktu z Lechem wiem ze stary juz ale na pol nroku zeby z liga mistrzow pomogl .
|

10 znaków
Powód: Domello mnie uprzedził
Ostatnio edytowane przez joshi : 23.05.2011 o godz. 21:13.
|