wiktorpiekarski napisał(a):

|
Zewlakow nie przyjdzie w zeszlym tygodniu ogladalem w radiu rozmowe z nim i mowil ze jest blisko grania w Legi dlatego lepiej Bosackiego przekonac bo nie podpisal jeszcze kontraktu z Lechem wiem ze stary juz ale na pol nroku zeby z liga mistrzow pomogl .
|
Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac
