Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44866
Stary 23.05.2011, 21:06
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Zewlakow nie przyjdzie w zeszlym tygodniu ogladalem w radiu rozmowe z nim i mowil ze jest blisko grania w Legi dlatego lepiej Bosackiego przekonac bo nie podpisal jeszcze kontraktu z Lechem wiem ze stary juz ale na pol nroku zeby z liga mistrzow pomogl .
Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac
Odpowiedz cytując