Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13243
Stary 23.05.2011, 21:04
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Przecież to była ironia. Chciałem, aby nam nabili ilość unikalnych wizyt

Już widać jak prezes Filipiak działa i kogo chce beton spuścić do I ligi.
http://www.arkowcy.pl/artykul,3580,1...sedziowska.tag
Pewnie sędziego Szulca, tego co nie widział 3 karnych dla Polonii w Bytomiu trzymają sobie na deser na ostatnią kolejke w Bełchatowie.
Odpowiedz cytując