Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
13243
23.05.2011, 21:04
emj10
napisał(a):
Przecież to była ironia. Chciałem, aby nam nabili ilość unikalnych wizyt
Już widać jak prezes Filipiak działa i kogo chce beton spuścić do I ligi.
http://www.arkowcy.pl/artykul,3580,1...sedziowska.tag
Pewnie sędziego Szulca, tego co nie widział 3 karnych dla Polonii w Bytomiu trzymają sobie na deser na ostatnią kolejke w Bełchatowie.
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty