Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9398
Stary 23.05.2011, 20:55
Jedyni piłkarze z naszej ekstraklasy ktorzy na dzień dzisiejszy nadaja sie do Wisły to : Traore Abdou , RZeźniczak , Wojtkowiak , Dudu , Saidi , Kaźmierczak , Rudnevs i Stilić no i chyba tyle...

A jak ktos chce kupic pilkarza po jednym,udanym meczu (Dżalamidze) to po prostu jest zalosny
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując