|
Panowie, spokojnie, nie bądźcie złej myśli. Od nas też Skorża miał wylecieć po Levadii, a jednak go utrzymano. Może Papa Walter ma jakiś niecny plan, a Weissa traktuje jako podpuche. Jest jeszcze opcja, że zbiory truskawek nie będą w tym roku zbyt obfite co się przełoży w gorsze wyniki sprzedaży karnetów, a to w mniejsze fundusze na transfery.
PS. Prawdziwy dramat się zacznie jak Wawrzyniak nie przedłuży kontraktu. Wtedy naprawde zaczne się obawiać że w Legii zaczyna się dobrze dziać.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 23.05.2011 o godz. 20:58.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|