Sartre napisał(a):

|
Fornalik podejrzewa, że przejście jego zawodników koło meczu z Dysko nie było oparte wyłącznie na lenistwie, ale miało bardziej wymierną motywację:
|
Obawiam się, że niebawem następnymi piłkarzami, którzy przejdą obok meczu bedzie druzyna Bełchatowa, w ostatniej kolejce. Grupa 100 zapewne odwiedzi to miasto do soboty. W programie Orange sport info był wywiad z Filipiakiem, który co drugie pytanie zbywał "proszę nie zadawać mii takich pytań" ale już uprzedził, że w Bełchatowie musza wygrać bo....Bełchatów już nie będzie o nic walczył.