Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Endrju 1906
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ
Offline
#
5059
23.05.2011, 20:45
Tak ! Wystarczy pesel plus imie i nazwisko wchodzącego na ten bilet ! Ja dzis musiałem podać pesel sześciolatka bo nie chciała mi sprzedać biletu dziecku znajomego ...
WISŁA NA ZAWSZE !
Endrju 1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endrju 1906
Znajdź inne posty napisane przez Endrju 1906