Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13240
Stary 23.05.2011, 20:45
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Aż jestem ciekaw, co mu Walter obiecał.
Weiss ponoć chce sam decydować o kadrze zespołu i chciał dostać kasę na letnie okno transferowe- inaczej nie miał zamiaru firmować zespołu swoim nazwiskiem. Papa Walter zgodził się na takie warunki? Aż dziwne.

PS emj10 na której stronie o Legii jest takie info? Bo jakoś nie mogę dostrzec
Mam nadzieję, że Beret będzie czuwał nad całością i nie da mu zbytnio poszaleć
Odpowiedz cytując