ToTylkoJa napisał(a):

Aż jestem ciekaw, co mu Walter obiecał.
Weiss ponoć chce sam decydować o kadrze zespołu i chciał dostać kasę na letnie okno transferowe- inaczej nie miał zamiaru firmować zespołu swoim nazwiskiem. Papa Walter zgodził się na takie warunki? Aż dziwne.
PS emj10 na której stronie o Legii jest takie info? Bo jakoś nie mogę dostrzec
|
Mam nadzieję, że Beret będzie czuwał nad całością i nie da mu zbytnio poszaleć
