Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13237
Stary 23.05.2011, 20:40
Aż jestem ciekaw, co mu Walter obiecał.
Weiss ponoć chce sam decydować o kadrze zespołu i chciał dostać kasę na letnie okno transferowe- inaczej nie miał zamiaru firmować zespołu swoim nazwiskiem. Papa Walter zgodził się na takie warunki? Aż dziwne.

PS emj10 na której stronie o Legii jest takie info? Bo jakoś nie mogę dostrzec
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 23.05.2011 o godz. 20:42.
Odpowiedz cytując