Akurat z Głowackim to trafiłeś kulą w płot
Co do Bosackiego to zgadzam się. Ani on w formie, ani on młody, ani tani. Jakie on niby ma zalety poza tym, że pare lat temu kopał piłke na przyzwoitym poziomie?
PS. Temat Bosego to raczej typowe S-F a nie ten temat.
PS2. Jak Bosackiego to może byśmy też Czarka Kucharskiego "odświeżyli" na eliminacje LM? Też nie podpisał jeszcze kontraktu na nowy sezon.