Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44863
Stary 23.05.2011, 20:37
Akurat z Głowackim to trafiłeś kulą w płot

Co do Bosackiego to zgadzam się. Ani on w formie, ani on młody, ani tani. Jakie on niby ma zalety poza tym, że pare lat temu kopał piłke na przyzwoitym poziomie?

PS. Temat Bosego to raczej typowe S-F a nie ten temat.
PS2. Jak Bosackiego to może byśmy też Czarka Kucharskiego "odświeżyli" na eliminacje LM? Też nie podpisał jeszcze kontraktu na nowy sezon.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 23.05.2011 o godz. 20:43.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując