Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44861
Stary 23.05.2011, 20:33
Zewlakow nie przyjdzie w zeszlym tygodniu ogladalem w radiu rozmowe z nim i mowil ze jest blisko grania w Legi dlatego lepiej Bosackiego przekonac bo nie podpisal jeszcze kontraktu z Lechem wiem ze stary juz ale na pol nroku zeby z liga mistrzow pomogl .
Odpowiedz cytując