Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44860
Stary 23.05.2011, 20:31
Cytat:
Żewłakow to plotka, jak był w lidze+ to powiedział, że jak zagra w polskiej lidze to tylko w Legii.
tyle, że Legia go nie chce

ja chętnie bym go widział, ofc razem z Chavezem
i nawet z Marcinem Żewłakowem
Odpowiedz cytując