WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

|
Akurat Gargułę chce Lenczyk i może go ściągnąć do Śląska..strasznie lubie tego piłkarza ale chyba jego odejscie jest nieuniknione..
|
Ale w Wiśle już raczej nic ciekawego nie pokaże (chciałbym się mylić). Żeby coś jeszcze pokazał, trzeba by w niego dużo zainwestować pracy sztabu, trenera, całej drużyny. W Wiśle nikt nie będzie mieć na to czasu. Normalnie w Śląsku pewnie też by nikt nie miał, ale osoba Lenczyka wiele zmienia.