Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44855
Stary 23.05.2011, 19:13
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Akurat Gargułę chce Lenczyk i może go ściągnąć do Śląska..strasznie lubie tego piłkarza ale chyba jego odejscie jest nieuniknione..
Ale w Wiśle już raczej nic ciekawego nie pokaże (chciałbym się mylić). Żeby coś jeszcze pokazał, trzeba by w niego dużo zainwestować pracy sztabu, trenera, całej drużyny. W Wiśle nikt nie będzie mieć na to czasu. Normalnie w Śląsku pewnie też by nikt nie miał, ale osoba Lenczyka wiele zmienia.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując