Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44853
Stary 23.05.2011, 18:57

jesli nie beda to jakies kolosalne zarobki to kontrakt na rok z opcja przedluzenia o kolejny to bylaby ciekawa opcja.. pamietajmy w jakim wieku Cleber u Nas jeszcze świetnie wymiatał.. a Żewłakow to jeden z najlepszych ( najlepszy obok Głowackiego?) polski środkowy obrońca..
Groundhopper
Odpowiedz cytując