Donki napisał(a):

jesli nie beda to jakies kolosalne zarobki to kontrakt na rok z opcja przedluzenia o kolejny to bylaby ciekawa opcja.. pamietajmy w jakim wieku Cleber u Nas jeszcze świetnie wymiatał.. a Żewłakow to jeden z najlepszych ( najlepszy obok Głowackiego?) polski środkowy obrońca..