Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13233
Stary 23.05.2011, 18:55
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Maor ma już 6 asyst w 13 meczach, a najwięcej to 8 Sebastian Mili w 27 meczach. Gdyby zagrał w każdym meczu to spokojnie około 15 asyst mógłby mieć.
Ale wez tez pod uwage, ze niektore te asysty to strasznie naciagane sa.
Odpowiedz cytując