Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13224
Stary 23.05.2011, 17:36
Nie ma co się onanizować na Kuchenką. Toć to niehigieniczne.

Sami sobie są winni, że po dwóch udanych okienkach transferowych nie poszli za ciosem i musieli grać cały sezon z Kotorowskim na bramce, bez bocznych obrońców i bez skrzydeł. Bakero swoją rękę też do tego przyłożył, ale za wuefisty w lidze nie grali nic, a nic lepiej. Teraz czeka ich wyprzedaż (Stilić i Rudnevs), płacenie wysokich kontraktów 250-400 tys. euro kilku zawodników, a także konieczność zaciskania pasa w sezonie bez pucharów.

Co do Stilica to jak dla mnie nawet w tej formie mógłby kopać w Bundeslidze. Naprawdę kawał grajka.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...metrow___.html
Odpowiedz cytując