Nie ma co się onanizować na Kuchenką. Toć to niehigieniczne.
Sami sobie są winni, że po dwóch udanych okienkach transferowych nie poszli za ciosem i musieli grać cały sezon z Kotorowskim na bramce, bez bocznych obrońców i bez skrzydeł. Bakero swoją rękę też do tego przyłożył, ale za wuefisty w lidze nie grali nic, a nic lepiej. Teraz czeka ich wyprzedaż (Stilić i Rudnevs), płacenie wysokich kontraktów 250-400 tys. euro kilku zawodników, a także konieczność zaciskania pasa w sezonie bez pucharów.
Co do Stilica to jak dla mnie nawet w tej formie mógłby kopać w Bundeslidze. Naprawdę kawał grajka.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...metrow___.html