Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#651
Stary 23.05.2011, 17:16
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Za cenę pozostawienia w Legii Maciusia możemy przebidować tą czerwoną kartkę a jak jeszcze zostanie w Amice...Bakero, to juz można zacząć tańczyć sambę.
Nie zdziwiłbym się jakby Skorża został w Legii i miał bardzo dobry drugi sezon.
Odpowiedz cytując