Gwiaździsty napisał(a):

Za cenę pozostawienia w Legii Maciusia możemy przebidować tą czerwoną kartkę a jak jeszcze zostanie w Amice...Bakero, to juz można zacząć tańczyć sambę.
|
Nie zdziwiłbym się jakby Skorża został w Legii i miał bardzo dobry drugi sezon.