Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13221
Stary 23.05.2011, 16:27
Cytat:
@Sartre, jak dla mnie, to Stilic lepszego klubu to szkolenia się w Polsce nie znajdzie, bo nikt go nie kupi, gdyż Lech za dużo chce kasy jak na nasze warunki. Pewnie, że może iść teraz do Niemiec, ale po co? No chyba, że chce spier*olić gdziekolwiek, bo Lech zrobił papa pucharom. To jest już inna sprawa i tu mu się nie dziwę No ale gdyby Lech wszedł do pucharów, większą szansą dla Stilica byłoby zostanie w Kuchennych
Pamiętaj, piłkarz za dobry na Polskę jest zwykle za słaby na Niemcy.
Hę? Błaszczykowski, Lewandowski, Piszczek, Peszko? Już tak się nie samobiczujmy. Solidnych piłkarzy też miewamy w Polskiej lidze. Biorąc pod uwagę, że MU, Lille i BvB powygrywały swoje ligi, prawie pół naszego składu mogłoby się składać z reprezentantów grających w mistrzowskich klubach najlepszych lig świata No w każdym razie nie jest tak, że jak ktoś się otarł o Polskę, to znaczy że w tych najlepszych ligach będzie się tylko kompromitował - chociaż oczywiście takich przypadków też ileś tam było.

Poza tym ani Stilić, ani my się nie dowiemy, czy jest on za słaby na Niemcy, czy nie, dopóki tam faktycznie nie pójdzie. Albo będzie siedział u nas i kontynuował totalną stagnację, albo pojedzie gdzieś gdzie go wezmą w obroty i będzie mógł udowodnić czy jest coś wart.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 23.05.2011 o godz. 16:30.
Legionista
Odpowiedz cytując