Sartre napisał(a):

|
Nie mam najmniejszych wątpliwości, że gdyby PiS na to wpadł pierwszy za swoich rządów, to by nie wahał się robić dokładnie to samo. A wtedy pierwszym do obrony wolności słowa i ciemiężonych patriotów byłby nikt inny, jak sam Donald, Twardy Kibol Z Młyna.
|
Wpadł pierwszy ? Przecież tylko kretyn mógł się tak ośmieszyć jak cudak. Teraz już nawet kibice mają go za matoła.
I dmuchanymi sondażami oczu nie zamydli. Uważasz że zastosowanie odpowiedzialności zbiorowej to taki cudowny pomysł? Choć faktycznie mającym dyktatorskie zapędy wydaje się naturalny. Może dlatego Jarek na niego
"nie wpadł".