88seba88 napisał(a):

Z tego co wczoraj wywnioskowałem i co mówił Stan to teraz będą chcieli sprowadzić głównie zawodników polskich żeby była równowaga w drużynie, tak więc wystarczyłby mi kosowski, wasilewski i ew.baszczyński. Bo to to by były napewno wzmocnienia
Litości nazwiska piszemy dużą literą
|
Oczywiscie - gdy kluby polskie nie beda przesadzały z cenami. Jezeli beda oczekiwac za pilkarzy zbyt wysokie ceny to dojda gracze zagraniczni