Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44846
Stary 23.05.2011, 15:54
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wczoraj wywnioskowałem i co mówił Stan to teraz będą chcieli sprowadzić głównie zawodników polskich żeby była równowaga w drużynie, tak więc wystarczyłby mi kosowski, wasilewski i ew.baszczyński. Bo to to by były napewno wzmocnienia

Litości nazwiska piszemy dużą literą
Oczywiscie - gdy kluby polskie nie beda przesadzały z cenami. Jezeli beda oczekiwac za pilkarzy zbyt wysokie ceny to dojda gracze zagraniczni
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 23.05.2011 o godz. 15:57.
Odpowiedz cytując