|
Panowie i Panie wielkimi krokami zbliżamy się do końca 9 edycji Konkursu o Wiśle, zostały nam dwie kolejki do rozegrania, walka o miano najlepszego typera wśród Wiślackiej Braci jest naprawdę zacięta różnica pomiędzy poszczególnymi miejscami jest minimalna - czyli wynosi 1 punkt, od nie dawna mamy nowego lidera został nim M@Terac, tuż za jego plecami plasują się filemon (-1 pkt) oraz wislak227 (-2 pkt).
Na czwartej pozycji aktualnie jest 3 graczy, którzy w 15 spotkaniach zgromadzili taką samą liczbę punktów po 227 - MaThEuS, jabadabaryba, piter116.
Pewne jest to, że tytułu nie obroni już pablo92TSW,zwycięzca poprzedniej edycji zajmuje aktualnie 26 miejsce z dorobkiem 215 pkt.
Póki co najwyżej sklasyfikowaną Kobietą wśród typerów jest Ala1955, która plasuje się na 17 pozycji z 220 pkt na swoim koncie.
Pozdrawiam!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|