|
Mnie się zaś marzy, aby jakimś cudem Arka nie przegrała z Legią i pokusiła się co najmniej o remis, co przy wygranej Jagiellonii oznacza pożegnanie Cracovii z ekstraklasą. Mało prawdopodobne, aby 2 raz za licencje się utrzymali.
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 23.05.2011 o godz. 16:01.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|