Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5057
Stary 23.05.2011, 14:57
Jak byłem o 12 to były wtedy bilety na F12 i D.. Reszta, nawet E były zajęte (przynajmniej tak mnie sprzedawczyni upewniała). Będzie komplet, to znaczy prawie, bo mnie raczej na 99% nie będzie (a mam karnet )
Odpowiedz cytując