Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5056
Stary 23.05.2011, 14:40
Niekonik napisał(a):Wyświetl post
No to zajebiscie.... dostalem przed chwila telefon z Wrocławia i sie okazalo ze do tamtych pieciu dolozyli kolejnych pieciu i beda w 10 osob..... pilnie potrzebuje bilety dla nich, najlepiej na sektor G!!! jesli ktos inie idzie i ma karnet, chetnie odkupie wejsciowke, tak samo z biletem...

z tym odkupywaniem biletu to trzeba uważać. Wszystko zależy na kogo sie trafi przy wchodzeniu. Na derbach ja wszedłem normalnie a kolega, które miał bilet nie na swoje dane już nie wszedł i nie pomogły żadne prośby. A kolega kupił bilet nie na swoje dane dlatego,że nie dał swojej KK osobie, która kupowała nam bilety więc nie dało rady "wbić" biletu mając jego pesel a nie mając fizycznie karty. Kupił więc bilet na dane swojego ojca no i lipa była straszna
Odpowiedz cytując