|
No to zajebiscie.... dostalem przed chwila telefon z Wrocławia i sie okazalo ze do tamtych pieciu dolozyli kolejnych pieciu i beda w 10 osob..... pilnie potrzebuje bilety dla nich, najlepiej na sektor G!!! jesli ktos inie idzie i ma karnet, chetnie odkupie wejsciowke, tak samo z biletem...
|