Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5055
Stary 23.05.2011, 14:21
No to zajebiscie.... dostalem przed chwila telefon z Wrocławia i sie okazalo ze do tamtych pieciu dolozyli kolejnych pieciu i beda w 10 osob..... pilnie potrzebuje bilety dla nich, najlepiej na sektor G!!! jesli ktos inie idzie i ma karnet, chetnie odkupie wejsciowke, tak samo z biletem...
Odpowiedz cytując