Cytat:
@ypeeh, Kuchenni nie są już rywalem do mistrzostwa od paru miesięcy Ale Bakero trzeba przyznać, że ma talent. Z drużyny, która odpowiednio naciśnięta przy okazji rozpędzona, mogła powalczyć w pucharach zrobił plażę pokroju Cracovii albo bardziej Korony na wiosnę :]
|
A ja tam bede sie staral bronic Bakero

Wiadomo gosc jest zakrecony. Rotuje skaldem tak jakby w ogole nie wiedzial co sie w tym zepsole dzieje ale tez trzeba przyznac ze
1. Mistrzstwo Amici to byla bardziej kwestia nieuznanego gola Glowackiego w meczu z zydami
-uznanego gola Kriwca w meczu z Ruchem
-swojaka Jopa w meczu z zydami
Czyli tu juz widac ze tamten Mistrz dla nich to byl taki troche bardziej fartowny niz zasluzony
2. Sprzedali motor napedowy tamtej druzyny w postaci Peszki i Lewandowskiego. to tak jak w Jadze sprzedali Grosika ktory stanowil 50% siły zepsolu i mysleli ze dalej bedzie ktos biegal po boisku tak szybko jak on... Ty tez sprzedali dobrego skrzydlowego i rozwijajcego sie napastnika no i sie przeliczyli
3. nietrafione transfery. Sprowadzili Kasprzika zeby nadal bronil Kotorowski. Sprowadizli niby dobrego Gancarczyka a jak sie okazalo to chlop taki super nie jest. Sredniego Wołakiewicza z Lechii. Jedynie na wielki plus Rudnevs. Ubiparip to taki dobry zmiennik. Murawski chyba tez jakos specjalnie nie zachwycil. Jak wiec widac wiecej sprzedali jak kupili
4. Wiek. Djurdjevic, Bosacki, Arboleda - oni juz nie beda mlodsi. Do tego Maniek mial rok temu sezon zycia, teraz z tego sezonu niewiele zostalo no i sie zaczelo wkladanie palcow w dupe, pajacowanie na boisku. Przeciez ten chlop jets nie do poznania, zupelnie inny zawodnik jak rok wczesniej. niemal cala obrona zaliczyla wiec regres
Dodatkowo jeszcze chyb na sile zatrzymywany Stilic. Chlopacyzna pewnie chcialby juz wyjechac dawno temu za granice, uwolnic sie od tej ligi, zarabiac wiecej a tu sie stal takim niewolnikiem klubu. tez z tego powodu raczej bedzie gral gorzej niz lepiej.
Jak widac "Wielki" Lech Poznan zaliczyl niemal same wpadki przez rok. Jak wiec druzyna ktora fartem wywalczyla Mistrzstwo rok temu mialaby w tym sezonie je obronic? Tam prawie wszyscy sa obecnie do wywalniea, nie tylko trener takze ja bym w nim nie upatrywal tych wszystkich niepowodzen.