Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44839
Stary 23.05.2011, 13:26
na Wybiórczej właśnie podali wypowiedź menadżera Wasyla który twierdzi że nie ma tematu transferu do Wisły bo Anderlecht nie jest zainteresowany jego sprzedażą.
Pytanie czy Wasyl po kontuzji byłby duzo lepszy od Cikosa ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.05.2011 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując