|
na Wybiórczej właśnie podali wypowiedź menadżera Wasyla który twierdzi że nie ma tematu transferu do Wisły bo Anderlecht nie jest zainteresowany jego sprzedażą.
Pytanie czy Wasyl po kontuzji byłby duzo lepszy od Cikosa ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.05.2011 o godz. 13:47.
|