|
Ja bym az tak krytycznie o Hiszpanach nie mówil.Moze niezamiezenie ale dokladaja swoja cegielke do zmiany systemu w Europie. Unia w obecnym stanie jest skazana na porazke. Natomiast jesli by zatrzymac luzne powiazania pomiedzy krajami czlonkowskimi (stabilnymi ekonomicznie i politycznie, żadnych Turcji, Ukrain czy "Kosowa"), ale bez zbednych obwarowan gospodarczych (Euro), biurokratycznych (pozal sie boze PE i cala nicejsko-lizbonska "konstytucja") Unia jest dobrym rozwiazaniem. Nie wiem tylko jak dlugo Niemcy beda w stanie dokladac do tego bajzlu.
|