Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12787
Stary 23.05.2011, 12:41
Ja bym az tak krytycznie o Hiszpanach nie mówil.Moze niezamiezenie ale dokladaja swoja cegielke do zmiany systemu w Europie. Unia w obecnym stanie jest skazana na porazke. Natomiast jesli by zatrzymac luzne powiazania pomiedzy krajami czlonkowskimi (stabilnymi ekonomicznie i politycznie, żadnych Turcji, Ukrain czy "Kosowa"), ale bez zbednych obwarowan gospodarczych (Euro), biurokratycznych (pozal sie boze PE i cala nicejsko-lizbonska "konstytucja") Unia jest dobrym rozwiazaniem. Nie wiem tylko jak dlugo Niemcy beda w stanie dokladac do tego bajzlu.