Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.05.2011, 12:37
tommiyacht wszystko spoko ale do Pareiki nie możesz mieć pretensji. Po pierwsze był we własnym polu karnym, po drugie on był skupiony tylko i wyłącznie na piłce.. a Rado jak widać na powtórce ewidentnie szykował się na zderzenie i chyba liczył że mu się uda dziubnąć tą piłkę. Karny spoko niech sobie będzie. Ale ta kartka na prawdę z dupy tak jak sam wskazałeś Rado go nie mijał ani Pareiko nie gonił go i powalił..

Tak pół żartem to dalej stoję przy tezie że dał mu czerwoną bo Pareiko dobrze karne bronił w tym sezonie


Odpowiedz cytując