Wyświetl pojedynczy post
krytyk
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 23.05.2011, 11:37
podstawą do awansu jest świetne przygotowanie przed sezonem. Jeżeli Maaskant zrobi to samo co pan Skorża czyli będzie przygotowywał nas na III rundę myśląc, że przejdziemy na luzie II rundę to znowu czeka nas plama. Na luzie to my możemy ogrywać drużyny z 6 lig krajowych, a nie mistrzów nawet egzotycznych państw.

Jednak wierzę, że Maaskant uczy się na błędach swoich poprzedników i już na mecz II rundy będziemy przygotowani tak jakby to był mecz decydujący o losach mistrzostwa Polski. A dalej będzie tylko lepiej.
Ostatnio edytowane przez krytyk : 23.05.2011 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując