|
Wiadomo że to (udział Stana) musiała być dyplomacja i mało konkretów, których zresztą być może nawet jeszcze nie ma.
W sprawie Wasyla jestem na nie.
+ charakter
- zniszczone zdrowie grożące jak dla mnie końcem kariery w każdej chwili (!!!), potencjalnie wysoki kontrakt (gracz powracający, ex reprezentant itd.) a to tylko prawy obrońca- żaden strzelec, rozgrywający czy stoper
|