|
Mam pytanie o knajpę we Wrocławiu na rynku lub w okolicach gdzie kelnerki chodzą ubrane w gorsety a krzesła są w kształcie tronów. Kojarzy może ktoś nazwę lub gdzie to jest i czy jest jeszcze w ogóle? Byłam tam parę dobrych lat temu i nie mogę sobie nazwy przypomnieć.
|